تبليغـات در جوامع امـروزي جزء سريعتـرين و بهتـرين روش براي پيام‌ رساني مي‌باشد و نياز به آن براي شركت‌ها و مراكز فروش جهـت شناسـايي بهتر كالا و خـدمات و ممـتاز نمـود‌ن بهترين‌ها د‌ر بازار يك امر ضروري به حساب مي‌آيد .
کانون آگهي و تبليغات زرين نگار / پويانگار در سال 1378 فعاليت خود را آغاز و در سال 1381 موفق به اخذ مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي گرديد . اين کانون از بدو تأسيس احترام به حقوق مشتريان ، خلاقيت در کار و کيفيت در محصولات را سرلوحه کار خود قرار داده و با تلاشي پيگير و با بهره گيري از کادري متخصص  و کارآمد ، هم اکنون يکي از فعال ترين کانون هاي تبليغاتي در استان اصفهان مي باشد .
اين کانون در اواخر سال 1389 و با هدف ارائه خدمات بيشتر به مشتريان و همکاران گرامي ، موفق به راه اندازی چاپخانه با نام تجاری « نگار » گرديد .
   از جمله افتخارات اين کانون ، ارائه خدمات و همکاري صميمانه با سازمانها ، شرکتها و مؤسسات خصوصي و دولتي در سراسر کشور مي باشد که در ادامه به تعدادي از آنها اشاره مي شود : شرکتهاي عايق رطوبتي پليمري ( بام گستر، سراپوش ، سينابام، يکتابام، ماهان ، الياف پرديس و ...)  شرکت محافظان شيمي ، شرکت آرش هفشجان ، هتل اسپادانا ، شرکت الکترونيک دانشجو ، استخر آبسار  ، شرکت پتروفن آوران آپادانا ، شرکت تک اتصال ارغوانيه ، شرکت داروسازي سپيدان متين و بسياري ديگر که هر سال به افتخارات ما نيز افزوده مي شود .
               
 واحد تولید سالنامه

طراحي ، چاپ و توليد سالنامه پويانگار ( با شعار يکسال سالنامه ، يک عمر ماندگار) از مهـمترين فعاليـتهاي انتشارات پویانگار زری مي باشد که  هر ساله ، با توجه به نياز مشتريان و مصرف کنندگان محترم و با بهره گيري از توانمندي هاي کادري متخصص ،  محصولات متنوعي را توليد و به بازار عرضه مي نمايد . به کارگيري ايده هاي نو ، ارزشمند و کاربردي ، در کنار کيفيت محصولات ، باعث ايجاد انگيزه اي قوي جهت نگهداري از آن به مدت طولاني شده است .